Lietuva nevar lepoties ar garo jūras piekrasti, bet tā neliela jūrmala, kurai lietuviešiem ir piekļuve, ir unikālā un piesaista tūkstošo tūristu uzmanību.

Mēs piedāvājam jums doties uz Mazo Lietuvu – vismazāko Lietuvas reģionu.

Pirmo dienu mēs veltīsim Klaipēdas pilsētai – vienīgai ostas pilsētai Lietuvā. Šeit visur jūtams jūras gars, un ekskursijas laikā pa Klaipēdas vecpilsētu jūs tam varēsiet paši pārliecināties. Ekskursijas turpinājumā visi ieinteresētie varēs apmeklēt Lietuvas Jūras muzeju un Delfināriju, kuri atrodas uz Kuršu kāpas, un bez kuriem nav iedomājams neviens brauciens uz Klaipēdu.

Nakti mēs pavadīsim Nidos Banga 3* viesnīcā, kura atrodas zvejnieku ciemā Nidā, tikai 4 km no Krievijas robežas.

Otro dienu mēs velēsim iepazīšanām ar Kuršu kāpas apskates objektiem. Kuršu kāpas ir unikāls dabas piemineklis, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Ekskursijas laikā jūs uzkāpsiet visaugstākās smilšu kāpās Baltijā, pastaigāsieties pa ainavisko zvejnieku ciemu Nidu, varēsiet uztaisīt bildi ar kādu no skulptūrām Raganu kalnā un atrast savu „saules akmeni”.

Detalizēta ceļojuma programma un cena būs publicētas vēlāk, kad būs skaidrība par pasākumiem Covid-19 izplatīšanas ierobežošanai noteiktajā laikā un vietā.