Aicinām Jūs doties divu dienu ceļojumā uz Lietuvu un iepazīties ar tās divu galvaspilsētu – Viļņas un Kauņas – apskates objektiem. Viļņa, mūsdienu Lietuvas galvaspilsēta, viena no vecākajām pilsētām Baltijā, kādreiz varenās Lietuvas lielkņazistes galvaspilsēta. Mūsdienās tā ir diezgan kosmopolītiska pilsēta, bagāta ar dažādu laikmetu un stilu kultūras un vēstures pieminekļiem, pētot kurus, jūs varētu pavadīt šeit vairākas stundas. Kāds Viļņas arhitektūru salīdzina ar Itāliju, kāds skaidri saskata poļu ietekmi, Viļņa katram paveras savādāk. Savukārt Kauņa, kādreizējā Lietuvas galvaspilsēta, kompaktā un mājīgā, ir saglabājusi savu lietuviešu raksturu. Tā ir arī ir bagāta ar kultūrvēsturiskiem pieminekļiem, pēc kuriem šeit brauc tūristi no visas pasaules.

Plkst. 7.00 mēs izbrauksim no Rīgas centra, lai plkst. 12.00 atbrauktu Viļņā.

Ierodoties Viļņā, dosimies pusdienās uz izklaides un atpūtas centru "Belmontas". Šis ir viens no populārākajiem jaunajiem apskates objektiem Viļņā, kas apvieno kultūrvēsturisko mantojumu, gleznainas ainavas un nacionālās tradīcijas. Apmeklējot šo vietu, var ne tikai atpūsties, baudīt ēdienu vai izklaidēties, bet arī iepazīties ar dažādām kolekcijām – no medību trofejām līdz seniem lietišķās mākslas darbiem. Viļņas iedzīvotāji un viesi iemīlēja vasaras kafejnīcu Belmontas ūdenskritumi ("Belmontokriokliai"), no kuras pavēras skats uz rūcošo ūdenskritumu un Joanna Carinovos krogu ("Joanos Carinovos smuklė"), kur var nobaudīt tradicionālos lietuviešu ēdienus.

Tālāk mūs sagaida pastaigu ekskursija pa Viļņas vecpilsētu vietējā gida pavadībā. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet galvenos pilsētas apskates objektus, uzzināsiet par pilsētas sarežģīto vēsturi, tās iedzīvotājiem un dzīves norisēm pagātnē.

Pēc pastaigas pa pilsētu iekārtosimies viesnīcā Radisson Blu Hotel Lietuva. Viesnīca atrodas Lietuvas galvaspilsētas centrā, Neris upes krastā, 20 minūšu gājiena attālumā no Katedrāles laukuma.

Brīvais vakars pilsētā. Tiem, kuri nevar iedomāties savu dzīvi bez piedzīvojumiem, esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu – lidojums ar gaisa balonu virs Viļņas vecpilsētas. Viļņa, iespējams, ir vienīgā pilsēta pasaulē, kur gaisa baloni paceļas pašā pilsētas centrā, kas sniedz neaizmirstamu pieredzi, aplūkojot Viļņas senos jumtus, ielas, laukumus, torņus un baznīcas.

Otro dienu veltīsim Lietuvas otras lielākās pilsētas – Kauņas – iepazīšanai. Kauņas vecpilsētas pastaigu ekskursijā vietējā gida pavadībā apskatīsim visas pilsētas pazistāmākās apskates vietas.

Pēc pastaigu ekskursijas pa Kauņu jums būs brīvais laiks, lai patstāvīgi izpētītu pilsētu.

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 22.00.


Cena: 120 eiro


Cenā iekļauts:

 • vieta komfortablā tūrisma klases autobusā/mikroautobusā,
 • grupas vadītāja pakalpojumi krievu valodā ceļojuma laikā,
 • ceļojuma apdrošīnāšana (bāzes pakete),
 • izmitināšana 2-vietīgos numuros "Radisson Blu Hotel Lietuva" viesnīcā ar brokastīm,
 • pastaigu ekskursija vietējā gida pavadībā Viļņas vecpilsētā,
 • pastaigu ekskursija vietējā gida pavadībā Kauņas vecpilsētā.

Papildus izmaksas:

 • pusdienas izklaides un atpūtas centrā "Belmontas",
 • lidojums ar gaisa balonu Viļņā – 120 eiro,
 • piemaksa par vienvietīgo numuru – 30 eiro.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • lūdzam sazināties ar mums jums piemērotākā veidā: Kontakti

UZMANĪBU!!!

 • Minimālais cilvēku skaits garantētam ceļojumam – 12 cilvēki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām.
 • Gan pieaugušajiem, gan bērniem līdzi jāņem pase / personas apliecība (eID karte). Vadītāja apliecība, Rīgas sabiedriskā transporta personalizētais e-talons vai jebkurš cits dokuments ar fotogrāfiju vai bez tās netiek uzskatīts par ceļošanas dokumentu, kas dod tiesības šķērsot Latvijas robežu un atgriezties tās teritorijā.