Aicinām jūs pavadīt divas rudens dienas Igaunijas ziemeļos.

Agri no rīta (07:00) mēs izbrauksim no Rīgas, lai ap plkst. 13:00 atbrauktu Kohtla-Nemmē, kur atrodas Igaunijas Raktuvju muzejs. Droši vien daudziem nav noslēpums, ka mūsu ziemeļu kaimiņi jau vairāk nekā 100 gadus iegūst degslānekli, kas Igaunijā skaitās par stratēģisko izrakteņi.

Raktuvju muzejs – tā ir aizraujoša atrakcija, ko veido bijušās raktuves, kuru kopējais garums ir aptuveni viens kilometrs. Ekskursijas laikā jūs nolaidīsities 8 metru pazemē un iziesiet pa kalnraču pēdām, kuri kādreiz šeit strādāja. Pazemē jūs redzēsiet raktuves, iepazīsities ar dažādām pazemes iekārtām un kalnrūpniecības tehnoloģijām, varēsiet pabraukt ar īsto kalnraču vilcienu.

Pēc ekskursijas pazemes ēdnīcā jūs gaidīs garšīgās īstā kalnrača pusdienas.

Pēc pusdienām mēs ar jums dosimies uz Ontikas stāvkrastu, lai apbrīnotu visaugstāko ūdenskritumu Igaunijā – Valastes ūdenskritumu.

Ap 18:00 izmitināšana Meresuu Spa & Hotel viesnīcā. Viesnīca atrodas kūrortpilsētā Narva-Jēsū, blakus visgarākajai Igaunijas pludmalei ar skaisto priežu mežu. Jūs varēsiet atpūsties un atslābināties pēc ilgā ceļa un iespaidiem piepildītas dienas viesnīcas pirts centrā.

Nākamajā dienā pēc brokastīm viesnīcā mēs dosimies uz Igaunijas rudens galvaspilsētu – Narvu.

Pēc ierāšanās Narvā mūs gaidīs aizraujošā autobusu apskates un pastaigas ekskursija pa pilsētu vietējā gida pavadībā.

Tālāk mēs apciemosim galveno Narvas pilsētas tūristu atrakciju – Narvas pili, kura, neskatoties uz daudziem kariem un rekonstrukcijām, spēja saglabāt savu viduslaiku izskatu.

Pēc ekskursijas pa pils – brīvais laiks pusdienām.

Plkst. 16:30 dosimies mājupceļā. Ierašanās Rīgā ap 23:00.

Detalizēta ceļojuma programma un cena būs publicētas vēlāk, kad būs skaidrība par pasākumiem Covid-19 izplatīšanas ierobežošanai noteiktajā laikā un vietā.