Pakrojas muiža, kura atrodas netālu no Šauļiem, pēdējos gados kļuva par diezgan populāro vietu, kur uz visdižākajiem festivāliem labprāt atbrauc ne tikai Lietuvas iedzīvotāji, bet arī viesi no kaimiņvalstīm. Ziemas sezonā ar savām spilgtām krāsām apbrīno Ķīniešu laternu festivāls, bet vasarā – Ziedu kompozīciju festivāls.

Mēs piedāvājam jums pavadīt vienu vasaras dienu puķu valstībā, no kuriem ir veidotās fantastiskas kompozīcijas, kas ir pielāgotas kopīgai festivāla tēmai. Turklāt šeit var apskatīt restaurēto muižas kungu māju, ainavas parku ar dīķi, muižas apbūves kompleksu no 30 saimniecības ēkām, kas ir uzceltas vienā stilā. Vairums no muižas saimniecisko ēkām ir atvērtas apskatei un tajās ir apskatāmas dažādas izstādes un muzeja ekspozīcijas, darbojas kafejnīcas un restorāni, amatnieku darbnīcas un suvenīru veikaliņi. Muižā ir atjaunota aura, kas valdīja muižās 19. gadsimta beigu – 20. gadsimta sākumā.

Detalizēta ceļojuma programma un cena būs publicētas vēlāk, kad būs skaidrība par pasākumiem Covid-19 izplatīšanas ierobežošanai noteiktajā laikā un vietā.