Kā zināms, Igaunija ir salām bagātākā valsts Baltijā, šeit to skaits pārsniedz 2000, savukārt ne visas salas ir apdzīvotas vai viegli pieejamas salīdzinājumā ar Sāmsalu, Mūhu un Hījumā. Šīs trīs salas ir vislielākās un visapmeklētākās Igaunijā.

Mēs aicinām jūs doties trīs dienu ceļojumā uz šīm salām un iepazīt to dabas un kultūrvēsturisko mantojumu.

Pirmajā dienā mēs apciemosim Mūhu salu. Šeit mūs gaidīs ekskursija gida pavadībā brīvdabas Mūhu muzejā, kuras laikā mēs iepazīsimies ar Igaunijas salinieku dzīves norisēm un tradīcijām.

Tālāk mūs gaidīs lielākā Sāmsalas pilsēta – Kuresāre, kur uz divām naktīm mēs paliksim Grand Rose Spa 4* viesnīcā ar mājīgām istabām, gardām brokastīm un teicamu SPA kompleksu.

Brīvajā laikā jūs varēsiet pastāvīgi apmeklēt Kuresāres pili, pastaigāties pa pilsētu un apmeklēt SPA.

Otro dienu veltīsim Sāmsalai. Mēs apmeklēsim visas slavenas vietas Sāmsalā – Kāli meteorītu krāteri, Angla dzirnavas, Pangas stāvkrastu, kā arī iepazīsimies ar vietējo ražotāju saimniecībām un produkciju.

Trešajā dienā mūs gaidīs prāmja pārceltuve uz Hījumā salu. Mēs apbrauksim gandrīz visu salu pa perimetru, lai ieraudzītu galvenās salas apskates objektus – Tahkunas un Kepu bākas, vienīgo pilsētu uz salas – Kerdla, kā arī vilnas fabriku „Hiiu Vill”, kur var redzēt joprojām darbojošās 19. gadsimta mašīnas, un, ja būs vēlme, nopirkt vilnas izstrādājumus.

Detalizēta ceļojuma programma un cena būs publicētas vēlāk, kad būs skaidrība par pasākumiem Covid-19 izplatīšanas ierobežošanai noteiktajā laikā un vietā.