Tallina – viena no nedaudzajām Eiropas pilsētām, kas spēja saglabāt savu viduslaiku izskatu un kļuva par īstu brīvdabas muzeju. Tallinas pilsētai ir bagāta vēsture, kura līdz mūsdienām dzīvo uz tās šaurām ielām, staigādamies pa kurām ikreiz var atklāt kaut ko jauno iepriekš neredzēto.

Reiz gadā, vasaras sākumā, vēsture atdzīvojās Tallinas vecpilsētā. Uz dažām dienām pilsēta iegrimst viduslaiku atmosfērā ar visiem pavadošajiem atribūtiem – gadatirgiem, bruņinieku turnīriem, amatnieku darbnīcām. Tallinas vecpilsētas dienu svinības jau kļuva par labu tradīciju, kura pulcina šeit cilvēkus no daudzām valstīm.

Piedāvājām arī jums doties uz Tallinu uz šo viduslaiku festivālu, kur jūs paši visu varēsiet redzēt, dzirdēt, nobaudīt un piedzīvot.

Mēs paliksim Hestia Barons Old Town Tallinn 4* viesnīcā, kura atrodas Tallinas vecpilsētā, un jums būs pietiekami daudz laika gan festivāla, gan vecpilsētas muzeju apmeklēšanai.

Nākamajā dienā, no paša rīta mēs visus aicinām uz pastaigas ekskursiju pa Tallinas vecpilsētu ar Marcipāna darbnīcas apmeklējumu.

Detalizēta ceļojuma programma un cena būs publicētas vēlāk, kad būs skaidrība par pasākumiem Covid-19 izplatīšanas ierobežošanai noteiktajā laikā un vietā.