Harjumā – tas ir viens no 15 Igaunijas apriņķiem. Ģeogrāfiskās atrašanās dēļ tas vienmēr ir bijis Igaunijas svarīgāko vēsturisko un kultūras notikumu centrs. Tāpēc Harju apriņķis ir tik bagāts ar kultūras pieminekļiem. Pietiekami pieminēt, ka apriņķa centrs ir Igaunijas galvaspilsēta – Tallina, kuru mēs cienām par unikālo vecpilsētas viduslaiku atmosfēru. Tomēr Tallina var lepoties ne tikai ar savu vecpilsētu, un arī Harjumā var lepoties ar citiem interesantiem apskates objektiem, ko radījusi gan daba, gan cilvēks.

Vasaras vidū mēs aicinām jūs uz divu dienu ceļojumu pa Igaunijas galveno apriņķi – Harjumā.

Pirmo dienu mēs veltīsim Tallinas pilsētas iepazīšanai. Mēs piedāvājam jums apmeklēt Igaunijas Vēstures muzeju Mārjamē. Ekskursijas laikā jūs iepazīsieties ar raibo Mārjamē pils vēsturi, kura kalpoja par vasaras rezidenci grafam Orlovam-Davidovam, apskatīsiet padomju pieminekļu izstādi, un apmeklēsiet izstādi „Dublis VIENS”, kura interaktīvā formā stāstā par kino pasauli.

Pārējo dienas daļu jūs varēsiet pavadīt tā, kā paši vēlaties. Šoreiz mēs piedāvājam izvietošanu Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn 4* viesnīcā. Pēc iekārtošanās viesnīcā jūs varēsiet doties ekskursijā kājām pa Tallinas vecpilsētu vai pastaigāties pastāvīgi. Jūsu rīcībā būs arī viesnīcas SPA komplekss.

Otrajā dienā mēs iepazīsim Tallinas apkārtnes. Jūs varēsiet pastaigāties pa Keilas upes dabas parku ar ūdenskritumu, vērot augsto Pakri pussalas stāvkrastu un uzkāpt uz Pakri bāku. Jūs iepazīsiet Paldiski militārās pilsētas vēsturisko mantojumu, kura kādreiz bija slēgtā parastiem cilvēkiem, kā arī apmeklēsiet bijušo cisterciešu klosteri, kurš bija uzcelts 14. gadsimtā.

Detalizēta ceļojuma programma un cena būs publicētas vēlāk, kad būs skaidrība par pasākumiem Covid-19 izplatīšanas ierobežošanai noteiktajā laikā un vietā.