SIA „Jeni” ir Latvijas-Vācijas uzņēmums, kas tika dibināts 2008. gadā. Uzņēmuma galvenais mērķis ir Latvijas popularizēšana kā jauno galamērķi atpūtai un atvaļinājumam. Mūsu starptautiskā komanda sastāv no tūrisma profesionāļiem, kuri mīl ceļojumus, daudz ceļo paši un ir gatavi dalīties ar savu nenovērtējamo pieredzi ar citiem cilvēkiem.

Mūsu gidiem ir visi nepieciešamie sertifikāti un licences, viņi regulāri pilnveido savu profesionālo sagatavotību, piedaloties un apmeklējot dažādas konferences un profesionālas izaugsmes kursus. Saviem klientiem mēs piedāvājam daudz vairāk nekā ekskursijas ar virkni objektu apskati, mēs piedāvājam vienu no veidiem, kā redzēt un sajust apkārtējo pasauli. Mēs uzskatām, ka tūrisma objektu apskate kā tāda nepadara ceļotājus par laimīgiem, bet cilvēki tomēr labprāt bauda omulīgu atmosfēru. Mēs strādājam, lai nodrošināt jums šo neaizmirstamo vidi, kas piepildīta ar daudziem negaidītiem pārsteigumiem, kurus jūs varat atcerēties ilgi! Latvijas Tūrisma attīstības aģentūras (TAVA) iepriekšējais sauklis skanēja šādi:: „Nesteidzīga atpūta!” (“Best enjoy slowly”), Un mēs pilnībā atbalstām šo aicinājumu. Mūsdienu pasaulē strauji pieaug dzīves ātrums, un mums ir arvien mazāk laika „baudīt mirkļus”. Būsim mierīgi un „izstiepsim” īsās brīvdienas, cik vien iespējams, katru dienu piepildot ar jauniem piedzīvojumiem.

 

Mūsu Vīzija

Mūsu mērķis ieņemt vadošas pozīcijas Baltijas tūrisma operatoru vidū, attīstīt un popularizēt reģionu kā labāko atpūtas vietu.

Mūsu Misija

Augstas kvalitātes un atbilstošo "slow-travel" principiem tūrisma pakalpojumu sniegšana. Mēs nodrošinām drošu, ērtu un draudzīgu vidi ceļojumiem. Mēs iedvesmojam mūsu klientus saņemt vairāk pozitīvas emocijas un pieredzi.

Mūsu Vērtības

  • Klienti. Mēs uztveram savus klientus kā mūsu partnerus, aicinot viņus diskusijās un atļaujot pašiem izlemt par katru aspektu, kas skāra mūsu sniegtus pakalpojumus. Šādai pieejai vajadzētu ienest jaunu viedokli un pieredzi, kam būs labvēlīgais ieguldījums mūsu pakalpojumu uzlabošanā.
  • Kvalitāte. Mēs piedāvājam pakalpojumus augstā kvalitātes līmenī. Mūsu darbinieki ir eksperti savās jomās, un viņi par visu jau ir padomājuši.
  • Pozitīva domāšana. Katrā valstī ir kaut kas, kas varētu jūs pārsteigt. Jums vienkārši jābūt gatavam to ieraudzīt.
  • Partneri. Mūsu partneri un piegādātāji atbalsta mūsu viedokli par tūrismu un ceļošanu un vienmēr gatavi pielāgoties klientu vajadzībām un vēlmēm.